Vacature gezondheidsprofessional / beweeg & leefstijlcoach

debalans in Leek is op zoek naar een gezondheidsprofessional, die ons team komt versterken. debalans is een fysiotherapiepraktijk die zich naast therapie en training ook richt op preventie. We werken met een team van 8 fysiotherapeuten en een beweeg & leefstijlcoach. Daarnaast hebben we verschillende beweeggroepen: BalansFitness, fysieke weerbaarheid, COPD, zwanger & fit, mama & fit en yoga

In verband met de groei van onze praktijk willen we ons team uitbreiden met een gezondheidsprofessional die enige ervaring heeft in het begeleiden van groepen, personal training wil geven, health checks kan uitvoeren en kwaliteiten heeft om nieuwe projecten te ontwikkelen en uit te voeren binnen en buiten de praktijk.

 

Wij zoeken een nieuwe collega met:
 • Een sportgerichte MBO4 of HBO opleiding
 • Affiniteit met één of meerdere doelgroepen
 • Een ondernemende mindset
 • Een professionele en klantgerichte instelling
 • Een zelfstandige en accurate werkhouding
 • Goede communicatieve vaardigheden
 • Een flexibele inzetbaarheid i.v.m. wisselende projecten op verschillende locatie
 • Beschikbaarheid in de avonduren

 

Wij bieden:
 • Een inspirerende werkomgeving
 • Het creëren van je eigen functie binnen het team
 • Een aanstelling van 3 uur met uitbreiding naar gelang je eigen inzet
 • Een salaris van minimaal 2000 tot maximaal 3000 bruto per maand (36 uur)

Heb jij een passie voor sport, gezondheid en leefstijl en daarbij enige ervaring met het begeleiden van mensen naar een gezondere leefstijl? Dan willen wij jou graag ontmoeten!

 

Sollicitatie en informatie:

Ben je geïnteresseerd in deze functie stuur dan jouw motivatie en CV voor 5 november naar eveline@debalans.nl